Graži ir prasminga Tauragės rajono savivaldybės tradicija- padėkos vakaras Tauragės krašto žmonėms

Š. m. gruodžio 14 d. Tauragės Kultūros rūmuose surengtas šventinis Tauragės rajono savivaldybės padėkos vakaras. Jau tradicija tampančioje šventėje pagerbti bei apdovanoti labiausiai mūsų kraštui nusipelnę žmonės.

Į šventę atvykusius Tauragės rajono savivaldybės tarybos narius, Garbės piliečius, įstaigų, įmonių vadovus, savivaldybės administracijos darbuotojus, visus svečius pasveikino rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Padėkota visiems už kasdieninį darbą, pasidžiaugta aukštais sportininkų, kultūros atstovų, jaunimo pasiekimais, sėkmingai įgyvendintais projektais, bendruomenių aktyvumu. Palinkėta susitelkimo ir gražių švenčių.

 „ Nuoširdžiai dėkoju visiems už šiuos gražius metus, kurie nuspalvinti prasmingais ir įsimintinais darbais. Ateinančiais metais minėsime Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, todėl visiems linkiu žengti į naujus metus tvirtesniu žingsniu ir pakelta galva, nes visuose mūsų laimėjimuose – kiekvieno Jūsų indėlis. Pasitikėkime vieni kitais, palaikykime ir padrąsinkime. Tegul mūsų siekiai būna kilnūs ir išsipildo visos viltys. Tikėkime Lietuva, tikėkime Taurage“,- linkėjo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Šventinio padėkos vakaro metu iškilmingai įteikti Tauragės rajono garbės ženklai „Už nuopelnus Tauragės rajonui“. Tarybos narių vieningu sprendimu, šiemet jie skirti pedagogei Elenai Bazinienei ( už nuoširdžią, nuoseklią kraštotyrininkės veiklą, Lomių krašto istorijos ir etnografijos muziejaus įkūrimą), tautodailininkui Zenonui Radvilui ( už ilgametį tautodailininko darbą, kūrybinę veiklą puoselėjant Tauragės krašto kultūrą) ir Tauragės kultūros centro visuomenės informavimo specialistui Eugenijui Šalčiui (už nuoširdų indelį puoselėjant Tauragės krašto kultūrą).

Puoselėjant gražią tradiciją, įteiktos septynios Tauro rago statulėlės. Šiemet jos skirtos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komandos budinčios pamainos skyrininkui, vidaus tarnybos vyr. puskarininkiui Vitalijui Voroneckiui ( už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, ištikimybę ir atsidavimą savo profesijai ir Tauragei), pedagogui Alvydui skurdeliui (už sporto tradicijų puoselėjimą, nuoširdų darbą bei aktyvų jaunimo įtraukimą į aktyvią ir prasmingą popamokinę veiklą) , verslininkui, įmonės „Egersund Net“ vadovui Anders Myklebust (už nuoširdžią partnerystę, iniciatyvas, sudarant jaunimo įtraukimo į mokymosi ir darbo rinkos poreikių priartinimo programą Tauragėje), istorinio- kultūrinio mūsų krašto paveldo tyrinėtojui Antanui Gedvilai (už pilietines iniciatyvas pristatant Karšuvos krašto istorinio kultūrinio kraštovaizdžio įvairovę, mūsų gyvenamų vietovių unikalumą ir vertę), pedagogui Alfonsui Sadauskui ( už kūrybingą, sąžiningą ir nuoširdžią ilgametę pedagoginę veiklą) ir pedagogei Emilijai Algaudei Bukontienei ( už  meilės lietuvių kalbai, lietuvių tradicijų ir kultūros puoselėjimą dirbant su Karaliaučiaus krašto lietuvių bendruomene).

Iškilmingos sveikinimų ceremonijos metu visiems susirinkusiems skirtas Tauragės muzikos mokyklos kolektyvų koncertas, kvietęs pajusti darnumo jausmą ir kalėdinę dvasią.

Dovanokime vieni kitiems gerumą ir pačias šilčiausias emocijas!

Kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Inesa Vaigauskienė

Nuotraukos Romualdo Vaitkaus

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Garbės pilietei V. Bumbulienei - sveikinimai 90-mečio proga

Š. m. lapkričio 3 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis aplankė bei pasveikino šiemet garbingą 90 metų jubiliejų mininči...