Vietos savivaldos dieną darbuotojai pasitiko rytą su muzika

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena – Tauragės rajono savivaldybėje paminėta neįprastai ir išradingai. Į darbą atskubančius specialistus, vos atvėrusius pastato duris, pasitiko linksmos ansamblio „Gentelman‘s band“ melodijos ir savivaldybės vadovai: meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Aušrinė Norkienė, administracijos direktorius Modestas Petraitis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas, mero patarėjas Dovydas Kaminskas, kurie rožės žiedu pasveikino kiekvieną darbuotoją šios dienos proga.

Savivaldybės administracijos, seniūnijų darbuotojai šios gražios  šventės proga taip pat buvo pakviesti į savivaldybės didžiąją salę, kurioje savivaldybės vadovai, dėkodami už  nelengvą, bet prasmingą darbą, visiems linkėjo ir ateityje dirbti nuoširdžiai ir atsakingai, kad kiekvienas Tauragės rajono savivaldybės gyventojas jaustųsi gerbiamas, suprastas, saugus.

Meras įteikė padėkas savivaldybės darbuotojams jų darbo savivaldoje sukakties proga: Civilinės metrikacijos skyriaus specialistei Birutei Kuzminskienei – 35 metų, Tauragės seniūnijos seniūnei Danguolei Jatautienei – 30 metų, Finansų skyriaus vedėjai Irmai Jurkšienei – 25 metų, Švietimo skyriaus vyriausiajai specialistei Linai Oželytei – 20 metų. Statybos skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Pakalniškienei ir  Socialinės paramos skyriaus specialistei Daivai Gajauskaitei – 15 metų darbo sukakčių progomis.

Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Irinai Butvilienei, Centralizuotos buhalterijos skyriaus specialistei Filomenai Altaravičienei, Informatikos skyriaus vyriausiajam kompiuterininkui Antanui Vaitkevičiui ir Bendrojo skyriaus vairuotojui Algirdui Rokaičiui įteiktos padėkos 10 metų darbo sukakties proga.

Įteikus padėkas, visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti kava ir keksiukais, simboliškai papuoštais savivaldybės herbu. 

Tauragės rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kalėdų eglė bus įžiebiabta gruodžio 10 dieną

Lapkričio 9 dieną savivaldybėje vyko Komisijos dėl Kalėdų eglutės įžiebimo šventės organizavimo posėdis, kuriame buvo aptarti klausimai d...

Autobusų stotyje - nuotaikinga „Diskoteka ant ratų“

Penktadienį jaunimo organizacija Tauragės apskritasis stalas tauragiškius ir miesto svečius pakvietė į renginį „Diskoteka ant ratų“. Prie...