Šiandien, tarptautinę Vaikų gynimo dieną, tūkstančiai Lietuvos vaikų kyla kovai už pasaulio vaikų gyvybes

Jau šiandien, tarptautinę Vaikų gynimo dieną,  tūkstančiai Lietuvos vaikų, mažųjų UNICEF ambasadorių, kyla kovai už pasaulio vaikų gyvybes. 

birželio 1 d. 17 val. Jono Kalvano parke, Tauragėje aidės daugiau nei 1 300 vaikų žingsniai, skirti padėti Mozambiko vaikams. Juos palaikyti, tradiciškai įteikti „auksinius“ gerumo medalius žada gausus būrys žinomų žmonių – olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, aktoriai Virginija Kochanskytė, Eglė Jackaitė, Kristina Savickytė-Damanskienė ir Giedrius Savickas, daininkai Mantas Jankavičius, Juozas Liesis, Remigijus Žiogas ir kiti. 

Penkerius metus iš eilės UNICEF vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“, skirtas pasaulio vaikams, vykdavo tik sostinėje. Per tuos metus daugiau kaip 5 tūkstančius 2–12 metų vaikų pritraukusi gerumo akcija šiemet vyks ir Tauragėje. Išaugusio UNICEF vaikų bėgimo siekis – veikiant išvien padėti alkstantiems Mozambiko vaikams. Projekto globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Tauragiškiai nusiteikę labai entuziastingai: simboliniam dalyvio mokesčiui vaikai nusprendė užsidirbti patys, todėl nuo pat vasario mėnesio tvarkė aplinką, organizavo mokyklose vykusias muges ir rinko UNICEF fondą.

„Mažieji Tauragės gyventojai dega noru padaryti gerą darbą – gelbėti vaikų gyvybes. Tauragiškiai didžiuojasi, kad UNICEF vaikų bėgimas pirmą kartą vyks ne tik Vilniuje ir tikisi, kad jų pavyzdys užkrės kitas savivaldybes imtis gerų darbų“, – sakė UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

2016 m. UNICEF vaikų bėgimai, vyksiantys Tauragėje ir Vilniuje, skiriami mažiausiems Mozambiko gyventojams, atkreipiant dėmesį į alkio problemą.

Renginio laikas: Birželio 1 d., trečiadienis, 17 val. 
Renginio vieta: J. Kalvano parkas, Tauragė

Apie UNICEF

UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

Apie UNICEF vaikų bėgimą

UNICEF vaikų bėgimas – tai linksmas 500 m. bėgimas 2-12 metų vaikams, skirtas pasaulio mažiesiems. Tai renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti kažką, kad išgelbėtų gyvenimus. Jau tradicija tapusiame bėgime per tūkstantis mažųjų bėgikų ne tik smagiai praleidžia laiką, susiranda naujų draugų, bet, svarbiausia – gelbėja gyvybes skurdžiose pasaulio šalyse.  

Projekto globėja J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

2016 metais vyks du UNICEF vaikų bėgimai skirti pasaulio vaikams – birželio 1 d. Tauragėje, rugsėjo 3 d. – „Sostinės dienose“, Vilniuje.

UNICEF informacija 

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kalėdų eglė bus įžiebiabta gruodžio 10 dieną

Lapkričio 9 dieną savivaldybėje vyko Komisijos dėl Kalėdų eglutės įžiebimo šventės organizavimo posėdis, kuriame buvo aptarti klausimai d...

Vietos savivaldos dieną darbuotojai pasitiko rytą su muzika

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena – Tauragės rajono savivaldybėje paminėta neįprastai ir išradingai. Į darbą atskubančius specialist...