Tauragės rajono savivaldybė pripažinta versliausia savivaldybe

Gruodžio 19 dieną VšĮ „Versli Lietuva“ sukvietė Lietuvos valstybės ir savivaldybių institucijas, kuriančias verslui palankią aplinką, į renginį „Institucijų apdovanojimai“. 

Atsižvelgiant į savivaldybių ir valstybės institucijų metinius pasiekimus kuriant verslui palankią aplinką, šiais metais nominuota 20 institucijų, kurios padarė didžiausią proveržį naudojantis el. paslaugomis, siekė sudaryti verslui palankiausias sąlygas, buvo atsakingiausios, aktyviausios ir komunikabiliausios. 

Tauragės rajono savivaldybė pripažinta versliausia savivaldybe – už efektyvią komunikaciją su verslininkais bei Smulkaus ir vidutinio verslo paramos programų pritaikymą pagal verslo poreikius.

Pasak Savivaldybės mero Sigito Mičiulio, Tauragė – patraukli vieta kurti naujas darbo vietas, tačiau,  siekiant konkurencinio pranašumo, investuotojams turime pasiūlyti geriausias sąlygas. Darome viską, kad Tauragė taptų patraukliausiu miestu jauniems žmonėms bei darbo vietas kuriantiems investuotojams.

„Kad priviliotume naujų investicijų, priėmėme sprendimus kompensuoti naujų įmonių steigimo bei naujų darbo vietų kūrimo išlaidas. Bus kompensuojamos su įmonės įregistravimu ir steigimu susijusios išlaidos, mokslo tiriamieji bei eksperimentinės plėtros darbai, patalpų nuomos, rinkodaros, naujų darbo vietų įkūrimo bei kitos išlaidos“, – teigia Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

VšĮ „Versli Lietuva“ generalinės direktorės Dainos Kleponės teigimu, šiais metais įvertintų institucijų, kurios kasdien teikia įvairias paslaugas verslui, gausa iliustruoja, kad verslo aplinka Lietuvoje gerėja, o gerieji pavyzdžiai tampa įkvėpimu likusioms savivaldybėms ir institucijoms, kurios dar turi kur tobulėti. 

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite