Alfonsui Čepauskui įteiktos garbės piliečio vardo regalijos

Š.m. birželio 3 d., Tauragės miesto šventės metu, dailininkui, grafikui, Lietuvos ekslibrisų sąjungos Garbės pirmininkui, Lietuvos Dailininkų, Lietuvos Žurnalistų sąjungų ir Meno kūrėjų asociacijos nariui, daugelio ekslibrisų parodų organizatoriui, Tauragės krašto patriotui Alfonsui Čepauskui įteiktos Tauragės  rajono garbės piliečio vardo regalijos.

Iškilmingos ceremonijos metu regalijas iš Tauragės krašto kilusiam ekslibrisininkui Alfonsui Čepauskui įteikė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimas dailininkui A. Čepauskui suteikti Tauragės rajono garbės piliečio vardą priimtas 2016 m. gegužės 25 dieną.

Alfonsas Čepauskas - Lietuvos dailininkas grafikas, keliautojas, žurnalistas, dalyvavęs daugiau negu 300 parodų Lietuvoje ir daugelyje Europos, Azijos, Lotynų Amerikos šalių. Tarptautiniuose konkursuose jo kūryba įvertinta daugiau kaip 50 įvairių apdovanojimų: premijų, diplomų, medalių, prizų, padėkų Lietuvoje, Italijoje, Argentinoje, Latvijoje, Ukrainoje bei kitose Europos ir tolimose šalyse. Apie 60 personalinių parodų surengta Latvijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Danijoje ir Lietuvoje.

Pirmąją parodą Tauragės kultūros namuose menininkas surengė 1969 metais. Nuo to laiko gimtajame krašte surengta daug tarptautinių ir respublikinių ekslibrisų konkursų, parodų, parengtas Skaudvilės herbo etalonas, kuris aprobuotas Heraldikos komisijos, jo darbai papuošė Skaudvilės skverą.

Alfonsas Čepauskas taip pat aktyviai dalyvauja Tauragėje ir Skaudvilėje rengiamose šventėse, seminaruose, kituose renginiuose, gimtinėje pristato savo personalines parodas.

Savo darbų kolekciją grafikas padovanojo Tauragės krašto žmonėms – Skaudvilės gimnazijoje kuriama Alfonso Čepausko dailės galerija. Galerijos atidarymas vyks š.m. liepos 15 d.

Tauragės rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Graži ir prasminga Tauragės rajono savivaldybės tradicija- padėkos vakaras Tauragės krašto žmonėms

Š. m. gruodžio 14 d. Tauragės Kultūros rūmuose surengtas šventinis Tauragės rajono savivaldybės padėkos vakaras. Jau tradicija tampančioje ...

Garbės pilietei V. Bumbulienei - sveikinimai 90-mečio proga

Š. m. lapkričio 3 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis aplankė bei pasveikino šiemet garbingą 90 metų jubiliejų mininči...