Bendruomenės pareigūnės kartu su moters užimtumo ir informacijos centru įgyvendino projektą „16 dienų be smurto“

Vykdant Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro projektą „16 dienų be smurto“, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės kartu su Vaikų teisių tarnybos vedėja J. Skrodeniene, Tauragės probacijos tarnybos specialiste R. Metrikiene bei socialinėmis darbuotojomis lankėsi Baltrušaičių bibliotekoje, kur susitiko su gyventojais.

2017-11-23 susitikimas su gyventojais vyko Adakavo bibliotekoje. Susitikimo metu pareigūnės bendravo su gyventojais, teikė informaciją apie smurtą artimoje aplinkoje, smurto rūšis, atsakomybę. Gyventojų buvo paprašyta būti nepakantiems smurtui ir informuoti apie tai policiją ar kitas tarnybas. Taip pat buvo pristatytas ir pagalbos mygtukas, kuris duodamas moterims nukentėjusioms nuo smurto.

            2017-11-27 Tauragės mieste buvo dalijami balti kaspinėliai simbolizuojantys pasipriešinimą smurtui artimoje aplinkoje. Akcija vyko kartu pasitelkiant savanorius, policijos rėmėjus, policijos pareigūnus. Akcijos metu buvo išdalinta apie 300 kaspinėlių.

            2017-12-08 susitikimas vyko su Tauragės apskrities ligoninės medikais, kuriems buvo pristatyta informacija apie smurtą artimoje aplinkoje bei kaip atpažinti auką ir kaip jai padėti.

            2017-12-13 Tauragės miesto seniūnijos salėje vyko baigiamasis projekto „16 dienų be smurto“ susitikimas, kuriame dalyvavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Darudvila, Tauragės rajono apylinkės teismo pirmininkė L. Bajorinienė, vyr prokuroras G. Žebelys, Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja J. Skrodenienė, Tauragės probacijos tarnybos specialistė V.
Valauskienė, teisininkė R. Grigaitienė bei kiti. Susitikimo metu visi dalyviai pasisakė apie tai, kad nereikia toleruoti smurto šeimose ir apie tai būtina informuoti atitinkamas įstaigas.

            Projekto iniciatorė, moters užimtumo ir informacijos centro direktorė N. Meilutienė dėkojo visiems, kurie padėjo įgyvendinti projektą ir tikisi, kad kiekvienas prisidės prie smurto artimoje aplinkoje mažinimo.

Tauragės VPK inf.

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite