Apleistos teritorijos taps viešosiomis erdvėmis bendruomenėms bei jaunimui

Išanalizavus Tauragės miesto viešąją infrastruktūrą bei gyvenamąją aplinką, įvardinta esminė problema - kokybiškų patalpų trūkumas, bendruomeninių organizacijų švietėjiškai veiklai vykdyti. Problemą siekiama spręsti įgyvendinant būsimą projektą – ,,Apleistos teritorijos Tauragės miesto buvusiame kariniame miestelyje viešųjų pastatų sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams”.

Įgyvendinant projektą bus siekiama gyventojams ir verslams sudaryti sąlygas įsitraukti į visuomeninę veiklą, sukuriant bendradarbiavimo tinklus, leidžiančius miestų vietovėse pasireiškiančias problemas visoms suinteresuotoms grupėms spręsti kartu – įgyvendinant vietos plėtros strategijas. 

Projekto tikslas – gerinti miesto gyvenamąją aplinką ir investicinį patrauklumą, didinant pažeidžiamų rizikos grupių asmenų ir jaunimo gerovę, pritaikius buvusio karinio miestelio pastatus bendruomenės poreikiams ir sukūrus jaunimo erdvę. Planuojama įgyvendinti projektą - apleistoje buvusio karinio miestelio teritorijoje dviejų (Vytauto g. 139 ir 141, Tauragėje) apleistų pastatų konversija ir jų aplinkos sutvarkymas. 

Pristatome pirmojo pastato (Vytauto g. 139) projektines idėjas, vizualizacijas, šiuo metu vyksta baigiamieji viešųjų pirkimų darbai. Planuojama pastato projektinė vertė – 150 tūkst. eur., 85% lėšų bus finansuojama iš Europos sąjungos struktūrinių fondų, likusius 15% finansuos Tauragės rajono savivaldybė.

Tauragės rajono savivaldybė

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite