Skirtos lėšos seniūnijų kelių žvyravimui, greideriavimui ir priežiūrai

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu Tauragės  rajono seniūnijoms vietinės reikšmės keliams ir gatvėms žvyruoti, greideriuoti, prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, papildomai skirta 118,2 tūkst. Eur. Lėšos perskirstytos iš viešųjų pirkimų konkurso metu sutaupytų bei nepanaudotų lėšų.

Kelių priežiūros darbams atlikti papildomai 30 tūkst. Eur. bus skirta Tauragės miesto seniūnijai, 21 tūkst. Eur. Gaurės seniūnijai, 20 tūkst. Eur.- Tauragės seniūnijai, 10 tūkst. Eur. Batakių, 10 tūkst. Eur. Mažonų seniūnijai, 10 tūkst. Eur. Skaudvilės seniūnijai, 11 tūkst. 200 Eur.  Lauksargių seniūnijai ir 6 tūkst. – Žygaičių seniūnijai.

Už 62 tūkst. Eur. seniūnijose bus atlikti kelių ir gatvių žvyravimo darbai, 28 tūkst. Eur. skirta greideriavimo darbams, 13,2 tūkst- asfalto duobių taisymui, 15 tūkst. Eur.- kelių priežiūrai žiemos metu.

Rajone dar daug žvyro kelių, tad kaimiškosiose vietovėse intensyviai vyksta žvyruotų kelių greideriavimo, taip pat ir žvyravimo darbai. Seniūnijose atliekami ir dangos atnaujinimo darbai. Seniūnai, seniūnaičiai aptaria su bendruomenėmis, ką labiausiai reikėtų tvarkyti, ir duomenis teikia Tauragės  rajono savivaldybei. Skirstant finansus kelių tvarkymui, labiausiai atsižvelgiama į vietinių gyventojų pageidavimus, į gyventojų skaičių, kelių ilgį ir kitus reikalavimus.

Tauragės rajono savivaldybė 

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Tauragė - geriausia moterų ir vyrų lygybės priemones įgyvendinanti savivaldybė

Š.m. lapkričio 3 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje apdovanotos savivaldy...

Nuo Gramančio iki Pagramančio – kultūros sostinė

Naisiuose liepos 9 d. jau iškilmingai paskelbtos kitų metų mažosios Lietuvos kultūros sostinės, o šių metų mažosios sostinės pačiame veikl...