Investicijų paieškoms Tauragės savivaldybė pasitelkė Danijos įmonę

Vasario 29 d. Tauragės rajono savivaldybės administracija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su danų įmone „Litdania”. Tauragės rajono savivaldybė ir danų įmonė ketina bendradarbiauti, skiriant ypatingą dėmesį ekonomikos ir socialiniam augimui, vystant ir įgyvendinant įvairius nacionalinius ir tarptautinius projektus. Savivaldybė ir „Litdania” ketina kartu įgyvendinti įvairius ES projektus investicijų pritraukimo, turizmo plėtros, švietimo įstaigų veiklos tobulinimo srityse.

Tauragės rajono mero Sigito Mičiulio teigimu, „Savivaldybė yra suinteresuota, kad užsienio įmonės, gaminančios produkciją užsienio rinkoms, perkeltų savo gamybą į Tauragės rajoną ir taip sukurtų naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Tauragei taip pat trūksta viešbučio, baseino. Naujiems mūsų partneriams keliame uždavinį surasti investuotojus, kurie šiuos projektus įgyvendintų.“

Danų bendrovės įkūrėjas Sven B. Randers 15 metų vadovavo Lietuvos ir Danijos konsultacinėms bendrovėms, rengusioms ir įgyvendinusioms bedarbių perkvalifikavimo, švietimo, turizmo srities projektus. Šie projektai buvo finansuojami iš Europos Sąjungos ir Danijos vyriausybės lėšų.

Tauragės rajono savivaldybei danų bendrovė konsultavimo paslaugas teiks nemokamai. Bendrovė pati ketina surasti finansavimą, kad būtų įgyvendintos sutartyje numatytos veiklos.

Tauragės rajono savivaldybės informacija

Griežtai draudžiama Tauragietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Tauragietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Tauragietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 107.23.37.199.

Rašyti

Portalo Tauragietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Taurage@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Tauragė - geriausia moterų ir vyrų lygybės priemones įgyvendinanti savivaldybė

Š.m. lapkričio 3 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje apdovanotos savivaldy...

Skirtos lėšos seniūnijų kelių žvyravimui, greideriavimui ir priežiūrai

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu Tauragės rajono seniūnijoms vietinės reikšmės keliams ir...